Українська мова за професійним спрямуванням – Шевчук С. В. – Підтвердження отримання запиту

1. Із вдячністю підтверджуємо отримання Вашого запиту й хочемо зробити таку пропозицію:…

2. Дякуємо за Ваш запит від… (дата) й хочемо запевнити, що ми також дуже зацікавлені в налагодженні ділової співпраці.

3. У відповідь на Ваш запит пропонуємо…

4. Відповідаючи на Ваш запит від… (дата) стосовно постачання…

5. Хочемо подякувати за запит і запропонувати Вам…

6. У відповідь на Ваш запит повідомляємо ціни на… (назва товару), що містять і вартість упакування.

7. Зважаючи на Ваш запит від… (дата), хочемо запропонувати Вам… Ця пропозиція є найвигіднішою (найбільш прийнятною) з усіх можливих.

8. Дякуємо за Ваш запит і повідомляємо, що якість наших товарів цілковито відповідає зразкам, які Ви отримали від нас (міжнародним нормам).

9. У відповідь на запит пропонуємо Вам додаткове (незначне, оптове, передбачене, відсоткове, збутове) зниження в обсязі…%. Ця пропозиція чинна упродовж… місяців від дня отримання листа.

10. Рахунок ми оформимо за цінами, що встановляться на момент відвантаження товару. Оплату належить здійснити у формі безвідкличного акредитива.

Відповідь – відмова на запит

1. На жаль, ми змушені повідомити, що зараз у нашому розпорядженні немає продукції, яка Вас зацікавила. Натомість ми можемо запропонувати Вам…

2. Через зміну ситуації на ринку ми більше не виготовляємо вироби, що Вас зацікавили. Ми неодмінно повернемося до Вашого запиту і найближчим часом зможемо зробити Вам взаємовигідну пропозицію.

3. Нині, на жаль, ми не отримуємо сировини, яка необхідна для виготовлення товару, що зацікавив Вас. Тому найближчим часом ми не зможемо задовольнити Вашого прохання.

4. Шкода, але ми не можемо надати Вам пропозицію безпосередньо, оскільки фірма… (назва) є генеральним агентом поширення наших товарів у Вашій країні.

5. Просимо з розумінням поставитися до того, що ми не готові зробити Вам вигідну пропозицію.

6. На превеликий жаль, через страйки нині ми не можемо зробити Вам пропозицію, що передбачає негайне постачання… (назва товару). Будь ласка, надішліть Ваш запит повторно через… місяців. Сподіваємося, що тоді ми зможемо здійснювати постачання, дотримуючись погодженого графіка.

Пропозиція, що відрізняється від предмета запиту

1. У відповідь на Ваш запит від… (дата) стосовно постачання… (назва товару) повідомляємо, що, на жаль, ми не можемо задовольнити Ваше прохання. Натомість можемо запропонувати… (назва товару).

2. Надсилаємо Вам зразки… (назватовару), що певною мірою відрізняються від замовлених Вами. Були б щиро вдячні, якби Ви повідомили, чи влаштовує Вас їхня якість.

3. На жаль, сьогодні ми можемо постачати Вам лише товари звичайної якості.

4. Ваше замовлення ми зможемо виконати тільки за умови, якщо Ви замовите… одиниць товару однієї моделі.

5. Шкода, але ми не можемо прийняти Ваших умов оплати і пропонуємо інші: оплату готівкою зі зниженням в обсязі… %; оплату без зниження з відстроченням на… днів; оплату впродовж… місяців.

6. У разі, якщо Ви наполягатимете на Ваших умовах оплати, ми не зможемо задовольнити Ваш запит.

7. Цим повідомляємо, що ми постачаємо товари лише за безвідкличним акредитивом.

8. Повідомляємо, що оплата здійснюється через інкасо проти представлення документів на відвантаження та сертифіката якості.

9. Оплата має здійснюватися через банк країни-продавця проти подання рахунка і транспортних документів.

10. Наші умови оплати такі: 1/3 вартості оплачується під час оформлення замовлення, 1/3 – після завершення робіт і 1/4 – під час пред’явлення коносамента.

Лист-підтвердження

Це – різновид службового листа, в якому засвідчуємо той чи інший факт: підтверджуємо одержання листів, переказів, цінних паперів, матеріальних цінностей.

Наприклад:

Підтверджуємо одержання Вашого листа від 26. 01. 2010 № 105/02-17 зі списком потрібних Вам будівельних матеріалів, що додається до нього.

З повагою…

Шановні добродії! Дякуємо Вам за пропозицію і підтверджуємо її отримання. На жаль, Ваша пропозиція не відповідає нашим інтересам, оскільки ціни, вказані Вами, є значно вищими за ціни інших фірм на подібні товари,

Вибачте, але ми не можемо погодитися на Ваші умови. З повагою…

Шановні…!

Підтверджуємо отримання товарів, які ми замовляли (№ І86-С від… дата). Кількість відвантаженого товару відповідає накладній, а якість – зразкам, які ми отримали минулого місяця.

З повагою…

Вельмишановний пане…!

На підтвердження нашої попередньої домовленості надсилаємо Вам письмове запрошення взяти участь у науковій конференції, що відбудеться…” (дата і місце). Вашу доповідь на тему “Мистецтво ділового листування” внесено до програми конференції.

Оргкомітет конференції забезпечує проживання в готелі на період…

Реєстрація учасників конференції проводитиметься… (дата і час) уприміщенні… (назва, адреса). З повагою…

Шановні панове!

Дякуємо за пропозицію взяти участь у створенні проекту та подальшому спорудженні металургійного комплексу в… (назва міста).

Офіційно підтверджуємо свою згоду на виконання проектних ро-біт, будівництво комплексу й підготовку персоналу до експлуатації підприємства.

Наша комісія готова прибути на переговорну зручний для Вас час. Зі щирою до Вас пошаною…

Шановні колеги!

Офіційно підтверджуємо домовленість, якої ми досягли в листі від… (дата).

Бронювання: номерів з… по… (дата) на одну особу і номерів на дві особи вартістю

Конференц-зали на… осіб з… по… (дата) вартістю… за день. Харчування:

Обід о 12.30 на… осіб, вартість враховує також оплату за надані послуги.

Оплата: у гривнях.

Фірма:… (назва). Додаток: проспект засідання.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)

Українська мова за професійним спрямуванням – Шевчук С. В. – Підтвердження отримання запиту