Проблеми теорії держави і права – Машков А. – ПІСЛЯМОВА

Цей курс лекцій з “Проблем теорії держави і права. Основи” є самостійною працею, хоча і передбачає появу продовження. Цим продовженням, сподіваюсь, стане курс лекцій, в якому на базі вже висунутих в “Основах” тезах розвернеться безпосередньо загально юридична теорія, яка буде викладена в проблемному ключі. Такий вибудуваний на “Основах” курс лекцій можна буде назвати “Проблеми теорії держави і права. Надбудови”. Коли з’явиться ця праця сказати важко. Однак сподіваюсь, що найближчим часом.

Викладений у цьому виданні матеріал, з моєї точки зору, може бути використаний не лише студентами юридичних факультетів. Я намагався зробити його цікавим і для студентів неюридичних факультетів, а також вчених, які цікавляться проблемами державно-правового характеру. Саме тому деякі питання викладені дещо складно, а відповідно, і читаються досить важко. За що і приношу своє вибачення усім тим, хто відчув певні незручності у процесі ознайомлення з цим виданням. Однак тут слід пам’ятати, що іноді дуже важко (якщо це взагалі можливо), просто викласти питання, які стосуються таких складних феноменів, як методологія пізнання, держава та право. Простота, як правило, пов’язана зі спрощеннями, а спрощення – це є удар по якості викладення матеріалу, оскільки страждають у такому випадку точність матеріалу, що подається.

Безспірно, багато питань можна було б, мабуть, викласти і більш добре, однак це вже питання таланту, а його наявність і кількість, на жаль, визначається не нами.


1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

Проблеми теорії держави і права – Машков А. – ПІСЛЯМОВА